Ján Hegedűs – rekonštrukčné práce

Dobrý deň, volám sa Ján Hegedűs a som majiteľom dlhoročne fungujúcej stavebnej spoločnosti na západnom Slovensku s primárnym zameraním na čiastkové či komplexné rekonštrukcie nehnuteľností (ale aj búracie či stavebné práce).

Mám za sebou stovky realizácií, ako aj spokojných zákazníkov. Môj tím tvoria skúsení, spoľahliví a zodpovední odborníci, za ktorých ručím a preberám plnú zodpovednosť.

Medzi moje prioritné hodnoty patrí profesionálny a korektný prístup ku každému zákazníkovi, ktorého spokojnosť je na prvom mieste, ale aj transparentnosť či priateľská a otvorená komunikácia.

Cieľom mojej firmy je poskytovať kvalitné služby za férových podmienok.

Prevádzku nám prerobili na kľúč a presne podľa našich požiadaviek, určite sme túto firmu neoslovili naposledy ale radi využijeme jej služby aj nabudúce ďakujeme.
Ján Gajdoš
Táto firma mi realizovala rekonštrukciu kúpeľne a wc v panelákovom byte. Ponúkli mi najvýhodnejšiu cenu zo všetkých oslovených firiem. Pracovníci boli profesionálni, zruční a hlavne dodržali sľúbené termíny. S ich prácou som bol maximálne spokojný a určite by som ich odporučil.
Štefan Smetana
Spokojný domov = spokojný zákazník. Profesionálny prístup, som veľmi spokojný, cena/výkon na úrovni, len vrelo odporúčam.
Miroslav Grošaft
Bola som veľmi spokojná. Služby a profesionálny prístup boli nad moje očakávania a všetko za rozumné ceny. Odporučam 👌✨
Zuzana Krpelanová
Pred par mesiacmi sme realizovali rekonštrukciu garsónky, som spokojný, dobrá cena, vysoká kvalita a profesionalita, dodržali termíny, odporúčam
Adam Michalco
Firma mi robila opravu obkladu v kúpeľni a s výsledkom aj prístupom som bol veľmi spokojný.
Mišo Zalibera

Fotogaléria

Prejdite do našej fotogalérie a pozrite si naše realizácie.

Naše výhody

vysoká úroveň kvality služieb

nezáväzná a bezplatná obhliadka

nezáväzná cenová ponuka na mieru

dlhoročné skúsenosti a bohatá prax

korektný prístup a zodpovednosť za služby

transparentné ceny bez skrytých poplatkov

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií, ako aj prípadnú bezplatnú obhliadku či nezáväznú cenovú ponuku.